Zaloguj się Zarejestruj się

MK Software Wyniki Online

Track Day Biała Podlaska: III Runda Liqui Moly Classicauto Cup 2019

logo Track Day Biała Podlaska: III Runda Liqui Moly Classicauto Cup 2019

Lista zgłoszeń

nr
Kierowca
Pilot
Samochód
Klasy i puchary
Potw.
Trening
1.
Piotr Laskowski
-
BMW E46
rok prod. 1999
poj. 3296 cm3
G8
nie
2.
RoB
NaT
Subaru Impreza STI
rok prod. 2004
poj. 1994 cm3
G7,G7-3000+
nie
3.
MAKI
DOMINO
Mitsubishi Lancer EVO 9
rok prod. 2007
poj. 2000 cm3
G7,G7-3000+
tak
4.
Janek Biskupski
Jaga Marciniak
BMW M3
rok prod. 2003
poj. 3246 cm3
G7,G7-3000+
nie
5.
Pablos
-
BMW M2
rok prod. 2018
poj. 2979 cm3
G7,G7-3000+
tak
6.
Piotr Grząba
-
Mitsubishi Lancer Evo 5
rok prod. 1998
poj. 1997 cm3
G6
 
nie
7.
Kornel Górniak
-
Mazda RX-8
rok prod. 2009
poj. 1300 cm3
G7,G7-3000,PM
tak
8.
Tomasz Lamentowski
-
Honda CRX
rok prod. 1991
poj. 1590 cm3
G4,G4-1600
nie
9.
Nacz
-
Mitsubishi Galant
rok prod. 2001
poj. 2498 cm3
G7,G7-3000
tak
10.
Błażej Wypyski
Olga Majchrzyk
Volvo 850 T5
rok prod. 1994
poj. 2314 cm3
G5,G5-2000+,PV
nie
11.
Zbigniew Niebrzydowski
Krzysztof Niebrzydowski
Mitsubishi Lancer EVO 6
G6
tak
12.
Marcin Kiliński
-
BMW E36 FanAuto
rok prod. 1996
poj. 2490 cm3
G5,G5-2000+,PBMW
nie
13.
Marcin Pętlak
-
BMW E30 318is
rok prod. 1991
poj. 1796 cm3
G5,G5-2000,PBMW
tak
14.
OlekGDY
-
Ford Sierra RS Cosworth
rok prod. 1988
poj. 1993 cm3
G4,G4-2000+
tak
15.
Mariusz Korzeniewski
Patryk Korzeniewski
Mercedes SL500
rok prod. 1997
poj. 4966 cm3
G4,G4-2000+
nie
16.
Herbie
Małgorzata Marczak
Alfa Romeo 155
rok prod. 1994
poj. 1773 cm3
G4,G4-2000,PFI
nie
17.
Jacek Kowalski
-
Alfa Romeo 33
rok prod. 1994
poj. 1713 cm3
G4,G4-2000,PFI
nie
18.
Krzysztof Guzowski
Olivier Latos
Renault Clio 16s
rok prod. 1993
poj. 1762 cm3
G5,G5-2000,PL
tak
19.
Michał Bilski
-
Toyota MR2
rok prod. 1991
poj. 2000 cm3
G4,G4-2000
nie
20.
Alex
-
Toyota Celica GT
rok prod. 1994
poj. 1998 cm3
G4,G4-2000
nie
22.
Chudy
-
Suzuki Swift GTi
rok prod. 1991
poj. 1298 cm3
G4,G4-1600
nie
23.
Paweł
-
Peugeot 206CC
rok prod. 2002
poj. 1587 cm3
G7,G7-3000
nie
24.
Sergiusz Zając
Marcin Zając
Skoda Felicia
rok prod. 1997
poj. 1598 cm3
G4,G4-1600
nie
25.
Palazi
-
Volvo 240
rok prod. 1988
poj. 2300 cm3
G2,G2-2000+,PV
tak
26.
Mikołaj Kopiński
-
BMW 325e
rok prod. 1986
poj. 2693 cm3
G2,G2-2000+,PBMW
nie
27.
JAN BIEGOŃ
BRAK PILOTA
TOYOTA MR2
rok prod. 1985
poj. 1587 cm3
G2,G2-2000+,PL
nie
28.
Grzechu
Ewik
Volvo 740
rok prod. 1989
poj. 2300 cm3
G2,G2-2000+,PV
tak
29.
Jakub Nowakowski
-
Skoda 120S Rallye
rok prod. 1973
poj. 1289 cm3
G1,G1-1600,G1-SP,PKDL
nie
30.
Dziesio
-
Mini Cooper
rok prod. 1991
poj. 1275 cm3
G1,G1-1600,G1-SP
tak
31.
Łukasz Zbiciak
-
Fiat 125p
rok prod. 1986
poj. 1585 cm3
G1,G1-1600,G1-SP,PKDL
nie
32.
Tymek Strąg
Szuwar
peugeot 106
rok prod. 1994
poj. 1527 cm3
G5,G5-2000
nie
33.
Mary
Marcin Celiński
VW Golf
G8
nie
34.
piotr dąbrowski
-
opel astra gsi
rok prod. 1992
poj. 1998 cm3
G4,G4-2000,PL
nie
35.
Waldemar Szwaczkiewicz
-
Skoda 120S
rok prod. 1972
G1,G1-1600,G1-CL,PKDL
nie
36.
Piotr Mering
-
BMW E36 318
G4,G4-2000,PBMW
nie
37.
Paweł Jaszczyk
-
BMW E36 318ti
poj. 1796 cm3
G4,G4-2000,PBMW
nie
38.
Bartłomiej Śwink
-
Fiat 125p
G1,G1-1600,G1-SP,PKDL
nie
39.
Dariusz Filipiak
-
Fiat Punto
poj. 1200 cm3
G8,PFI
nie